Kafa ayarı gerek.

Pek tadım tuzum yok bu cuma tomtini okur. Bilmem nedendir, halbuki dışarda hava pek güzel, hem güneşli hem de ılıkçana, ondan sonra efendime söyleyeyim yarın cumartesi, mesai yok. Yarın akşama bir ihtimal kıymetli kontağım ev arkadaşımın nişanı takması sebebiyle çeliktepe cengizhan ekürimizle buluşup rakı sohbetlerine gireceğiz…

Falan filan… Tamam, yarını takip eden pazar günü akşamı yina Şam`a gidiyorum ama onun sıkıntısı pazar günü başlar diye tahmin ediyordum. Daha cuma öğleninden olacak iş değil aslında. Var muhtemelen başka bir bit yeniği ya, hadi bakalım, çıkar kokusu yakında.

İç sıkıntısı yazdığım ve sizlerin de okuduğunuz kadarıyla algılanabileceği üzere, bu girintinin de tadını tuzunu kaçırdı. Silsem mi ki acaba? Ya da yok, silmeyeyim, dursun.

LoGH yavaş ama emin kilobaytlarla inmeye devam ediyor, bugün seferin 9. günü, geceleri 6 ila 8 saatlik mesailer yaparak %74`e kadar geldik. Sanırım geri kalanı Şam seyahati sonrasında tamamlayacağım.

Yok ya, dahası içimden gelmiyor bu ara sevgili okur. Önceki girintilerden birinde, daha sonra üzerine yazabileceğimi söylediğim mevzular hakkında da yazmaktan vazgeçtim. Bakalım, neyse, yine görüşürüz bir ara muhtemelen.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: