Bu seferki görevin Jim…

…tabi kabul edersen, valizini bilgisayarını toplayıp, Katar`a gitmek, başladığın işi bitirip, artık üç hafta mı olur, iki ay mı olur, orasını bilemiyorum, geri dönmek.

Gerekli evraklarını ve bu belirsiz zaman zarfı içinde işi bitirmek için yeterli olacağını tahmin ettiğimiz parayı çantanda bulacaksın.

İşlerin ters gitmesi durumunda, her zaman olduğu gibi şirket herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir; zaten embesil çalışanların keyiflerine göre işi abuk subuk aşamalarında yarım bırakıp çekip gitmelerinden dolayı, bu pisliği temizlemek amacıyla el altına joker eleman olarak bulunan senin ikinci defa Katar`a gönderilmenin, şiketin içinde bulunduğu sıkıntılı durumun iyi bir göstergesi olduğunu düşünüyoruz.

Dolayısıyla, hayat sınavı ile tecrübe edilmiş, su götürmezliği defalarca doğrulanmış sözün de dediği gibi, göte giren şemsiye açılmaz Jim. Bu işi ya seve seve ya da oynaya oynaya yapacaksın.

Bu mesaj kendini imha etmeyecektir, ibret-i alem olsun diye, blog sahibinin entry`yi blogda görmekten canı sıkılana, veyahut herhangi bir dünya savaşı çıkması durumunda internetin sivil kullanıma kapatılmasına kadar burada kalacaktır.

Yersen, Jim.

Hörmetler.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: